Posiadamy NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ KLASY MIKROSKOP ORAZ APARAT RTG. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w konkurencyjnych cenach!

Medycyna Estetyczna

Starzenie się skóry jest to diametralne zmniejszenie zdolności organizmu do odpowiedzi na stres środowiskowy. Wraz z upływem lat gromadzą się w naszym organizmie nieodwracalne uszkodzenia wewnątrzkomórkowe. Jest to proces nieuchronny, który dotyczy każdego z nas. Na ratunek zachowaniu młodości i starzejącej się skórze wyszła medycyna estetyczna.

Medycyna estetyczna jest to dział medycyny, który pojawił się już w latach 70-tych XX wieku w związku z rozwojem z rozwojem badań dotyczących starzenia się skóry. Zauważono bowiem, iż występowanie takich objawów, jak utrata elastyczności przez skórę, czy powstawanie zmarszczek, nie tylko ogranicza sprawność organizmu, lecz również odbiera chęci i radość z życia.

Właśnie dlatego powstała medycyna estetyczna, która poprzez szereg działań zapobiegawczych i odmładzających, znacznie podnosi jakość życia i stan emocjonalny. Co więcej, oparta jest ona wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach, dając komfort bezbolesnej naprawy usterek i defektów estetycznych, takich jak cellulit i rozstępy, miejscowa otyłość, blizny, zapadnięte policzki czy zbyt małe piersi, w związku z czym ambulatoryjnie i bez pobytu w szpitalu, odzyskujemy piękny, młodzieńczy wygląd i dobre samopoczucie.