Posiadamy NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ KLASY MIKROSKOP ORAZ APARAT RTG. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w konkurencyjnych cenach!

Teosyal Redensity

Czym jest Teosyal?

Teosyal Redensity to całkowicie innowacyjny zabieg medycyny estetyczny, który łącząc techniki mezoterapii i wypełnienia stał się prawdziwym hitem wśród sposobów na odbudowe i odmłodzenie skóry, gdyż wzmacnia zdolność skóry do odbijania światła. Cały sekret tkwi w połączeniu kwasu hialuronowego z pewna liczba specjalnie wyselekcjonowanych składników (takich, jak Glicyna, Lizyna, Prolina, Treonina, Przeciwutleniacze, Minerały, Witaminy i inne), które zapewniają całkowitą ochronę antyoksydacyjną, a także powodują, iż nasza skóra odzyskuje odpowiednia gęstość.

Działanie Teosyalu:

Wraz z upływem czasu postępuje proces starzenia sie skory. jest to spowodowane między innymi systematycznym i regularnym zmniejszaniem sie ilości włókien kolagenowych i elastynowych, które odpowiadają za jędrność, elastyczność i napięcie naszej skóry, w wyniku czego następuje znaczące pogorszenie stanu skory. Pojawiają sie na niej zagłębienia, tworzące nieregularną sieć, które tracą naturalna zdolność do odbijania światła, w wyniku czego na twarzy powstają zaciemnienia, tak zwane 'obszary cieni'. Metoda Teosyal Redensity przywraca naturalna, młodzieńczą zdolność naszej skory do odbijania promieni światła, poprzez wyrównanie i wygładzenie siatek powstałych z zagłębień, przywracając jej jednocześnie gładkość i sprężystość.

Opis zabiegu:

Zabieg wykonywany jest podobnie jak inne metody medycyny estetycznej (takie jak mezoterapia, czy wstrzykiwanie kwasu hialuronowego0, gdyż polega na wstrzykiwaniu preparatu w kilku miejscach. Przed zabiegiem podawane jest pacjentowi znieczulenie, by maksymalnie zminimalizować ból. Juz po pierwszym zabiegu widać zaskakujące rezultaty, jednakże zaleca sie powtarzanie sesji terapeutycznych, oraz wykonanie trzech co 3 tygodnie, aby uzyskać długoterminowy i w pełni satysfakcjonujacy wynik.