Posiadamy NAJNOWOCZEŚNIEJSZEJ KLASY MIKROSKOP ORAZ APARAT RTG. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w konkurencyjnych cenach!

Modelowanie i Odświeżanie Ust

Czym jest modelowanie ust?

W dobie rozpowszechnionego i modnego wręcz stosowania rozmaitych zabiegów chirurgicznych, niezmiernie popularne stało sie powiększanie ust. Zapewne jest to spowodowane ponętnym wyglądem jakim charakteryzują się pełne i kształtne usta. Zabieg ten wykonywany jest nie tylko w celu odwrócenia procesu starzenia sie skory, lecz również w celu wymodelowania naturalnego kształtu ust. Dlatego o nadanie ustom pełności, czy podniesienie kącików ust, zwracają sie również bardzo młode dziewczyny. Zabieg powiększania ust jest również bardzo popularny wśród nałogowych palaczy, gdyż w efektywny sposób usuwa charakterystyczne, występujące na górnej wardze 'zmarszczki palaczy'.

Wpływ starzenia sie na stan ust:

Proces starzenia sie dotyka również naszych ust i związany jest z utrata przez nie jędrności błony śluzowej, w efekcie czego nasze usta, wraz z postepującym czasem tracą kolor i odpowiednie napięcie, kąciki ust zaczynają opadać, a skóra na nich robi się sucha i cienka, przez co nasza twarz przybiera znacząco starszy wygląd. Ponadto korekta, jaką jest modelowanie ust, zazwyczaj dotyczy górnej lub dolnej wargi, a także ich konturu, ze względu na postępujący efekt starzenia sie związany z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Przebieg zabiegu:

Przed zabiegiem modelowania ust nie są wymagane specjalne przygotowania. Jednakże na około 3 dni przed zabiegiem nie należy stosować takich leków jak witamina E, aspiryna czy leki przeciwkrzepliwe. Nie powinno sie także intensywnie nagrzewać ciała oraz wysilać fizycznie w dniu zabiegu. Efekty są widoczne od razu. Zaraz po wykonaniu może pojawić się mały krwiaczek. Po wstrzyknięciu substancji modelującej zdarzają się wystąpienia reakcji zapalnych, takich jak rumień, zaczerwienienie czy obrzęk. Jednakże wszystkie objawy uboczne samoistnie ustępują w przeciągu zaledwie kilku dni. Jest to bardzo mały koszt, w porównaniu z długotrwałymi rezultatami korekcji, które utrzymują się od 9 do 12 miesięcy. Efekty wyglądają bardzo świeżo i naturalnie. W zależności od rodzaju skóry, wieku, rodzaju skory czy trybu życia (wpływ na długość utrzymywania się efektów ma w szczególności: ekspozycja na promieniowanie UV oraz palenie papierosów) rezultaty utrzymują się dłużej bądź krócej, a po zabiegu można bezpiecznie powrócić do normalnej aktywności.

Przeciwwskazania:

  • ciąża oraz karmienie piersią
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • stany zapalne skóry takie jak trądzik czy opryszczka.